Faculty of Education Logo

תגובות על יום העיון

תגובות מהמנחים ביום העיון

"ישר כח גדול וכל הכבוד. היה מצוין- נוגע ברוח, בראש, ובלב גם יחד"

ד"ר דינה שקולניק, מאמנת ומגשרת, מנחה אימון נרטיבי ליצירת משמעות


"היה יום מקסים! מרתק, מחדש, מעורר השראה, ומה שבייחוד הפליא אותי היה האווירה המיוחדת, אולי באמת של שייכות למשהו גדול יותר מאוסף של פרטים מתעניינים... נהניתי נורא, הסתקרנתי, ואני די בטוח שליום הזה יהיה המשך מבחינתי האישית!"

ד"ר דני יניב, מטפל בפסיכודרמה, חוקר מוח ומרצה באוניברסיטת חיפה


תגובות מקהל המשתתפים

"אני רוצה לציין כי הכנס היה פשוט חוויה של רוממות רוח והתעלות. כל ההרצאות, בלי יוצאת מהכלל, היו מעולות, ברמה גבוהה, מעוררות עניין והשתאות ופשוט מרתקות. נהניתי מכל רגע והרגשתי שמחה ואהבה בלב לכל אורך הכנס. הרגשתי שייכות לקהילה לא קטנה של אנשים רציניים עם אוריינטציה לעולם הרוח כמוני. אתן עושות עבודת קודש, שליחות של ממש ועל כך הערכתי הרבה ותודתי לשתיכן"

בר גלבוע-ארמה, (M.S.W ) עו"ס תעסוקתית


"ההרצאות היו מעניינות, מרתקות, מלמדות, מעוררת מחשבה רבה ורצון לשמוע ולשאוב עוד ועוד מידע... אני שמחה שנפל בחלקי להשתתף ביום זה ואשמח להשתתף בימי עיון נוספים כאלה. בנימה אישית אציין, שיום זה הניב לי אושר רב"

עו"ד אורנה זיסמן, בעלת משרד עצמאי העוסק בתביעות רפואיות, נזקי גוף וביטוח


"כוחן של התובנות שרכשנו במהלך היום הזה טמון בעובדה שהן מחלחלות לאיטן, וממרחק של ימים מספר מן הכנס יש להן עוצמה כפולה ומכופלת. כל יום נובטת בי עוד הבנה ועוד הכרה מהזרעים שפוזרו בכנס והכותרת של הכנס, "החיים שראוי לחיותם", מקבלת מידי יום משמעות נוספות ועמוקה יותר. מקווה שתהייה לי הזכות להשתתף בעוד ימים מעשירים ומעצמים כאלה"

עירית שפרלינג, רכזת תכנית "שרשרת" להעצמת נשים ובנות במרחב הבית ספרי


"רציתי להגיד תודה על יום העיון המרתק. ההרצאות היו מעניינות ומעשירות, פותחות אופקים ומחכימות. הסדנא גם היא היתה מעניינת וחשובה, במיוחד עבורי. חן חן על יום מדהים והזדמנות להיחשף לנושא"

ליעד גושן


"הכנס היה מרתק, מאתגר וחשוב ותודה לך ולעפרה על ההזדמנות להיחשף לתחום גם בהיבט האקדמי"

ד"ר רונית שלזינגר, מרכזת תוכנית ה- MA בייעוץ למגזר החרדי במכללת מבח"ר בני ברק


"תודה ענקית על היום הזה שיצאתי ממנו מלאה באנרגיות חיוביות ואוהבות. היה לי מאד מעניין"

עופרה חנון-לין, מטפלת בתנועה ומדריכת הורים


"היה יום מדהים! יום מלא במשמעות. ההרצאות והפאנל האחרון היו מרתקים ומעשירים. נראה שהשקעתן המון מחשבה וארגון – כל הכבוד!!! מאוד מאוד נהנינו"

עינת קרן, דוקטורנטית ומרצה


"נהנינו מאוד מהכנס – ההרצאות היו מצוינות והסדנה היתה טובה. שאפו גדול מגיע לכן"

רחל פרג, עוסקת בייעוץ ארגוני ופיתוח מודלים


"יום העיון היה אחד הכנסים היותר מעניינים ומרתקים שהייתי בו בשנים האחרונות. השאלה מהם החיים הראויים לחיותם רלוונטית יותר ויותר במיוחד עבור האדם המבקש משמעות מעבר רק לשרוד בעולם. בניתם יום עיון שהיה בו שילוב מנצח של הרצאות וסדנאות ולבסוף אף רשמים וחוויות אישיות, שנתנו לי באופן אישי לחוש כמובלת בתוך שביל שלאורכו ניתן היה לי להפוך שוב בשאלות אישיות חשובות של משמעות וקיום שלי"

סופי ברזילי, דוקטורנטית ומנחה